Yardım (sss)

Televizyon ve Radyo kanallarının düzenli olarak çalışabilmesi için gerekli programları bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir:
* Bilgisayarınızda Mediaplayer 10 yada 11 adlı sürümlerinin yüklü olması gerekiyor. Aksi taktirde mediaplayer ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını kullanamazsınız.Windows Media Player 10 – Windows Media Player 11 (XP)

Not: Google Chorme ve Firefox kullanıcılar televizyon ve radyo kanallarını izlemek içinFirefox Mediaplayer eklentisini kurmaları gerekiyor. * Siteyi açtığınızda ActiveX Denetimleri Yükleme uyarısı alıyorsanız uyarıya tıklayıp Aktivex Denetimlerini Yükleseçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Adobe Flash Playerdır. Flash ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Adobe Flash Player 


* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Silverlight”tır. Silverlight ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Silverlight Player

Windows Media Player eklentisi
Web sitelerinin eklentileri kullanmasına izin verirseniz ve tarayıcı, belirli bir site için bir eklentinin eksik olduğunu tespit ederse, eklentiyi yükleyip yüklemeyeceğiniz web sayfasının üst bölümünde sorulur. Aşağıda, Windows Media Player eklentisinin yüklenmesiyle ilgili daha fazla bilgi verilmektedir. Eklentileri yönetmeyle ilgili daha fazla bilgi edinin

*Windows Media Player’ı yükleme Google Chrome

Bir sayfada yalnızca Windows ortam dosyalarına (örneğin, .asf veya .asx dosyaları) bağlantılar sağlanıyorsa, Windows Media Player eklentisini indirme istemini görmeyebilirsiniz. Bu durumda, eklentiyi edinmek için aşağıdaki talimatları uygulayın:

Windows talimatları

http://www.interoperabilitybridges.com/wmp-extension-for-chromeadresini ziyaret edin
http://www.interoperabilitybridges.com/windows-media-player-firefox-plugin-download
Şimdi İndir’i tıklayın.
Dosyayı indirmek istediğinizi onaylamak için indirme çubuğundaki dosyaya ilişkin Kaydet’i tıklayın. Endişelenmeyin, dosyayı kaydetmek bilgisayarınıza zarar vermez. Google Chrome’da dosya indirme ile ilgili daha fazla bilgi edinin.
Kurulum dosyasını açın.
Kurulum Sihirbazı’nı başlatmak için Çalıştır düğmesini tıklayın. Eklentiyi yüklemeyi tamamlamak için sihirbazdaki talimatları uygulayın.
Google Chrome’u yeniden başlatın.
Televizyon Kanalları Neden Yavaş ?

* Kanalların yavaş çalışması sizin internet bağlantınıza bağlı olabilir yada kanalda aşırı izleyici sayısı olduğu için görüntünün size aktarılmasında yavaşlama olabilir..

Televizyon kanallarını büyük ekranda izlemek istiyorum ?
*İzlemekte olduğunuz televizyon kanalının ekranına mouse ile çift tıklayın yada mouse[tirnak]un sağ tuşuna tıklayarak tam ekran modunu seçin..

Bunlar dışında sorunlarınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Canlı Tv izle – HD Kesintisiz tv izle.
Copyright 2011 - 2016 (DMCA) tvhdizle.com
eXTReMe Tracker