Önemli Yayin izleme Bilgileri

Televizyon ve Radyo kanallarının düzenli olarak çalışabilmesi için gerekli programları bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir:
* Bilgisayarınızda Mediaplayer 10 yada 11 adlı sürümlerinin yüklü olması gerekiyor. Aksi taktirde mediaplayer ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını kullanamazsınız.Windows Media Player 10 – Windows Media Player 11 (XP)
Not: Google Chorme ve Firefox kullanıcılar televizyon ve radyo kanallarını izlemek içinFirefox Mediaplayer eklentisini kurmaları gerekiyor. * Siteyi açtığınızda ActiveX Denetimleri Yükleme uyarısı alıyorsanız uyarıya tıklayıp Aktivex Denetimlerini Yükle seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.

Yayınları izleyebilmeniz için bilgisayarınızda Silverlight yüklü olması gerekmektedir. Silverlight yüklemek için buraya tıklayınız.

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Adobe Flash Playerdır. Flash ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Adobe Flash Player

* Bilgisayarınızda bulunması gereken programlardan bir taneside Silverlight”tır. Silverlight ile çalışan televizyon ve radyo kanallarını bu yazılım aracılığı ile kullanabilirsiniz.. Silverlight Player
Televizyon Kanalları Neden Yavaş ?
* Kanalların yavaş çalışması sizin internet bağlantınıza bağlı olabilir yada kanalda aşırı izleyici sayısı olduğu için görüntünün size aktarılmasında yavaşlama olabilir..
Televizyon kanallarını büyük ekranda izlemek istiyorum ?
*İzlemekte olduğunuz televizyon kanalının ekranına mouse ile çift tıklayın yada mouse[tirnak]un sağ tuşuna tıklayarak tam ekran modunu seçin..
Bunlar dışında sorunlarınız olursa lütfen bizimle iletişime geçiniz.Etiketler:

“Xəzər TV” için 4 cevap

  1. İLGAR diyor ki:

    Salam Admin Sizin bütün kanallar yaxşdir. Azərbaycanin ANS,SPACE kanallarinida buraya daxil edərdiniz …Təşəkürlər…

  2. ILGAR diyor ki:

    Xəzər tv- nəüçün cöstəməyir Admin ?

Bir Cevap Yazın

 

Canlıtv izle – HD Kesintisiz tv izle.
Copyright 2011 - 2016 (DMCA) tvhdizle.com
eXTReMe Tracker